Астрономічна картина дня від NASA. Перехід на сайт Astronomy Picture of the Day.

Останні новини

Астрономи виявили міжзоряний шлях одного із «будівельних блоків» життя

15 січня 2020

 

Фосфор, присутній в нашій ДНК і мембранах клітин, є важливим елементом для відомої нам форми життя. Але як він потрапив на молоду Землю ― це таємниця. Тепер астрономи простежили подорож фосфору від ділянок формування зір до комет, поєднавши дані спостережень від ALMA та результати, отримані за допомогою зонда Європейського космічного агентства «Розетта» (Rosetta). Ці дослідження вперше показують, де утворюються молекули з вмістом фосфору, та як цей елемент, що, можливо, відіграв вирішальну роль у зародженні життя на нашій планеті, потрапляє в комети.

Докладніше:

«Габбл» знайшов дуже малі скупчення темної матерії

12 січня 2020

 

Астрономи вважають темну матерію не лише основною складовою маси Всесвіту, але й тим «остовом», довкола якого формуються галактики. Але щоб знайти докази існування цієї загадкової, невидимої маси, науковці змушені вдаватися до непрямих методів, схожих на ті, що використовують для вивчення чорних дір. По суті, вони визначають, як наявність темної матерії впливає на галактики та зорі в їх околицях.

 

Досі астрономам вдалося знайти докази наявності темної матерії навколо середніх і великих галактик. Використавши спостережні дані Космічного телескопа імені Габбла та застосувавши нову техніку спостереження, група астрономів з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі та Лабораторії реактивного руху NASA виявила, що темна матерія може утворювати набагато менші скупчення, ніж вважали раніше. Ці висновки були представлені на 235-му з’їзді Американського астрономічного товариства.

Докладніше:

Пошук інформації на порталі

 

Астрономічні конференції та інші заходи

 

На цій сторінці наведено коротку інформацію про окремі наукові конференції та інші заходи (семінари, зустрічі, наради тощо) з різних астрономічних питань, що відбудуться в Україні та інших країнах світу. Також подано посилання на веб-ресурси, що докладніше інформують про суть події.

Січень 2020 року

 

29—31 січня — з’їзд 2020 року з фізики частинок (2020 Particle Physics Meeting) відбудеться у Палезо (Франція).

 

27—31 січня — симпозіум «Сонце — клімат 2020» (2020 Sun-Climate Symposium) відбудеться в Тусоні (Аризона, США).

 

21—24 січня — зустріч «Точний час та часовий інтервал» (Precise Time and Time Interval, PTTI) відбудеться в Сан-Дієго (Каліфорнія, США).

 

20—24 січня — міжнародна конференція «Спостереження за першими мільярдами років Всесвіту за допомогою телескопів нового покоління» (International Conference: Observing The First Billion Years of the Universe Using Next Generation Telescopes) відбудеться в м. Індор (Індія).

 

19—21 січня — конференція з основ космології та квантової гравітації (Conference on the Foundations of Cosmology and Quantum Gravity, FCQG 2020) відбудеться в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

 

16—17 січня — конференція «Спостереження за молекулярним газом в Місцевій групі та зовні Молочного Шляху» (Conference: Molecular Gas Observations Toward the Local Group and the Outer Milky Way) відбудеться у м. Наґоя (Японія).

 

14—23 січня — перша міжнародна школа з фізики Всесвіту (1st International School of Physics of the Universe) відбудеться в Азіаґо (Італія).

 

13—17 січня — 7-а міжнародна конференція з питань дослідження полярних широт Марса (7th International Conference on Mars Polar Science and Exploration) відбудеться в Ушуайя (Аргентина).

 

12—14 січня — міжнародна конференція з питань, що виникають у космології та фізиці частинок (International Conference on Emerging Issues in Cosmology & Particle Physics) відбудеться у Шантінікетані (Індія).

 

11—14 січня — міжнародна конференція з питань нейтрино та темної матерії (International Conference on Neutrinos and Dark Matter, NDM-2020) відбудеться в м. Хургада (Єгипет).

 

04—08 січня — 235-й з’їзд Американського астрономічного товариства (235th Meeting of the American Astronomical Society) відбудеться в Гонолулу (Гаваї, США).

 

 

Грудень 2019 року

 

15—20 грудня — 30-й Техаський симпозіум з релятивістської астрофізики (30th Texas Symposium on Relativistic Astrophysics) відбудеться в Портсмуті (Великобританія).

 

13 грудня — зустріч «Рентгенівська астрофізика від XMM-Ньютона до “Афіни” — Спадщина XMM та можливості “Афіни”» (Meeting: X-ray Astrophysics from XMM-Newton to Athena — The Heritage of XMM and Opportunities of Athena) відбудеться в Лондоні (Великобританія).

 

09—11 грудня — зустріч «Астрономія-2020»: Десятирічний огляд з астрономії та астрофізики 2020 (Astro2020 Meeting: Decadal Survey on Astronomy and Astrophysics 2020) відбудеться в Ірвіні (США).

 

08—13 грудня — 9 Міжнародна конференція з гравітації та космології (9th International Conference on Gravitation and Cosmology, ICGC) відбудеться в Мохалі (Індія).

 

05 грудня — Південно-східна зустріч з екзопланет (South East Exoplanet Meeting) відбудеться в Лондоні (Великобританія).

 

03—06 грудня — симпозіум «Двадцять років науки від “Чандра”» (Twenty Years of Chandra Science Symposium) відбудеться в Бостоні (США).

 

 

Листопад 2019 року

 

26—28 листопада — зустріч «Нейтрино, фотони та гравітаційні хвилі — нові перспективи для високоенергетичної астрофізики» (Meeting: Neutrinos, Photons and Gravitational Waves - New Perspectives for High Energy Astrophysics) відбудеться в м. Катанія (Італія).

 

21—23 листопада — перша міжнародна конференція з моделювання, машинного навчання та астрономії (1st International Conference on Modeling, Machine Learning and Astronomy; MMLA) відбудеться в м. Бангалор (Індія).

 

18—22 листопада — 16-й Європейський тиждень космічної погоди (16th European Space Weather Week) відбудеться в м. Льєж (Бельгія).

 

17—22 листопада — 7-ма міжнародна конференція «Субару»: 20-річчя телескопа «Субару» (7th Subaru International Conference: Subaru Telescope 20th Anniversary) відбудеться в Вайколоа-Біч (Гаваї).

 

15—17 листопада — виставка «Науки про планети в мистецтві» (The Art of Planetary Science Exhibit) відбудеться в м. Тусон (США).

 

12—15 листопада — симпозіум МАС 358: Астрономія заради справедливості, різноманітності та інклюзивності (IAU Symposium 358: Astronomy for Equity, Diversity and Inclusion) відбудеться в Токіо (Японія).

 

09 листопада — День Карла Саґана (Carl Sagan Day).

 

06 листопада — восьмий Міжнародний день космосу (8th International Cosmic Day) відбудеться 6 листопада 2019 року.

Міжнародний день космосу об’єднує студентів, викладачів та науковців з метою обговорення питань, пов’язаних з космічними променями.

 

04—08 листопада — 1-а Шанхайська асамблея з космології та утворення галактики (1st Shanghai Assembly on Cosmology and Galaxy Formation) відбудеться в Шанхаї (Китай).

 

04—06 листопада — Європейська марсіанська конференція 2019 р. (European Mars Conference 2019) відбудеться в Лондоні (Великобританія).

 

03—08 листопада — XVI-й Латиноамериканський регіональний з’їзд МАС (16th Latin American Regional IAU Meeting) відбудеться в м. Антофаґаста (Чилі).

 

 

Вересень 2019 року

 

27—29 вересня — 3-й щорічний фестиваль астрономії на південному заході (3rd Annual Southwest Astronomy Festival) відбудеться в Cedar Breaks National Monument (штат Південна Юта, США).

 

25—27 вересня — Брукхейвенський форум 2019 «Фізика частинок і космологія у 2020-х» (Brookhaven Forum 2019, BF2019) відбудеться у м. Аптон (Нью-Йорк).

 

23—27 вересня — тиждень NUSTAR 2019 (NUSTAR Week 2019) відбудеться у Жіф-сюр-Іветт (Франція).

 

19—24 вересня — конференція «Картографування центральних регіонів активних галактичних ядер» (Mapping Central Regions of Active Galactic Nuclei) відбудеться у м. Ґуйлінь (Китай).

 

19—20 вересня — міжнародна конференція з геомагнітних бур та космічної погоди (International Conference on Geomagnetic Storms and Space Weather, ICGSSW 2019) відбудеться в Парижі (Франція).

 

17—21 вересня — конференція «Сучасна фізика компактних зір і релятивістська гравітація 2019» (The Modern Physics of Compact Stars and Relativistic Gravity 2019, MPCS2019) відбудеться у Єревані (Вірменія).

 

16—20 вересня — щорічний з’їзд Німецького астрономічного товариства «Місія у Всесвіті — від Землі до планет, зір і галактик» (2019 Annual Meeting of the German Astronomical Society: Mission to the Universe — From Earth to Planets, Stars & Galaxies) відбудеться в Штутґарті (Німеччина).

 

16—20 вересня — міжнародна конференція «Фізика зір і планет: атмосфери, активність, магнітні поля» (Physics of Stars and Planets: Atmospheres, Activity, Magnetic Fields) відбудеться в м. Шамахи (Азербайджан).

 

16—18 вересня — конференція Міжнародного астрономічного союзу з навчання астрономії: поєднання досліджень та практики (IAU Astronomy Education Conference: Bridging Research & Practice) відбудеться у м. Ґархінґ (Німеччина).

 

15—21 вересня — конференція «Компактні подвійні білі карлики — від вибухів SN Ia до походження гравітаційних хвиль» (Compact White Dwarf Binaries — From SN Ia Progenitors to Gravitational Wave Sources) відбудеться у Єревані (Вірменія).

 

15—20 вересня — Об’єднаний з’їд 2019 р. Європейського конгресу з питань планетології (EPSC) / Відділу з питань планетології (European Planetary Science Congress (EPSC)/Division for Planetary Sciences (DPS) Joint Meeting 2019) відбудеться в Женеві (Швейцарія).

 

12—13 вересня — 29-й національний з’їзд з астрономії та астрофізики Португальського астрономічного товариства (29th Astronomy and Astrophysics National Meeting of the Portuguese Astronomical Society) відбудеться в Лісабоні (Португалія).

 

11—13 вересня — осінній з’їзд 2019 р. Астрономічного товариства Японії (Astronomical Society of Japan 2019 Fall Meeting) відбудеться в Кумамото (Японія).

 

10—16 вересня — конференція з сучасних досягнень у питанні струн і гравітації (Conference on Recent Developments in Strings and Gravity) відбудеться в Корфу (Греція).

 

09—10 вересня — міжнародна конференція «Активні галактики та квазари» (Active Galaxies and Quasars) відбудеться в Бюракані (Вірменія).

 

08—13 вересня — конференція «Рентгенівська астрономія 2019: сучасні виклики та нові межі наступного десятиліття» (X-Ray Astronomy 2019 Conference: Current Challengs and New Frontiers in the Next Decade) відбудеться в Болоньї (Італія).

 

08—12 вересня — конференція «Перший мільярд років: заселення» (The First Billion Years: Habitability) відбудеться у селищі Біг Скай (США).

 

07—11 вересня — конференція «Всесвіт подвійних, подвійні у Всесвіті» (Universe of Binaries, Binaries in the Universe) відбудеться у м. Тельч (Чехія).

 

06—07 вересня — збори «Астрофізика з детекторами гравітаційних хвиль» (Astrophysics with GW Detections) відбудеться у Варшаві (Польща).

 

04—06 вересня — Ірландський національний з’їзд астрономів (Irish National Astronomy Meeting, INAM) відбудеться в м. Арма (Північна Ірландія).

 

02—06 вересня — конференція «Погляди на міжзоряне середовище в галактиках в епоху ALMA» (Views on the Interstellar Medium in Galaxies in the ALMA Era) відбудеться в Болоньї (Італія).

 

01—06 вересня — конференція «Астрофізика частинок і космологія, зокрема й фундаментальні взаємодії» (Particle Astrophysics and Cosmology Including Fundamental InteraCtions, PACIFIC 2019) відбудеться в Муореа (Французька Полінезія).

 

 

Серпень 2019 року

 

28 — 30 серпня — перша щорічна зустріч з питань зображеннь для виявлення життя (1st Annual Meeting on Imaging for Life Detection) відбудеться в Ен-Арбор (США).

 

26 — 30 серпня — 5-а зустріч Великобританія—Україна—Іспанія з сонячної фізики та космічної науки (5th UK-Ukraine-Spain Meeting on Solar Physics and Space Science, UKUS) відбудеться в Києві (Україна).

 

25 — 29 серпня — 258-й Національний з’їзд підрозділу з астрохімії Американського хімічного товариства: вода у Всесвіті (258th National Meeting of the Astrochemistry Subdivision of the American Chemical Society: Water in the Universe) відбудеться в Сан-Дієго (США).

 

24 — 27 серпня — 5-й Пекінський симпозіум з питань будови Землі та планет (5th Beijing Earth and Planetary Interiors Symposium) відбудеться у Пекіні (Китай).

 

19 — 23 серпня — IV конференція з питань екстремальних планетних систем (Extreme Solar Systems IV Conference) відбудеться в Рейк’явіку (Ісландія).

 

17 серпня — Гавайський галактичний форум (Galaxy Forum Hawaii) відбудеться в Гіло (Гаваї).

 

12 — 16 серпня — 12-а зустріч з питань космічного пилу (12th Meeting on Cosmic Dust) відбудеться в Нарашино (Японія).

 

12 — 15 серпня — V конференція Екзоклімат: різноманітність планетарних атмосфер (ExoClimes V Conference: The Diversity of Planetary Atmospheres) відбудеться в Оксфорді (Великобританія).

 

11 — 19 серпня — 6-а міжнародна Гамівська конференція (6th Gamow International Conference in Odessa: New Trends in Cosmology, Astrophysics and HEP after Gamow) відбудеться в Одесі (Україна).

 

11 — 15 серпня — конференція спеціалістів з астродинаміки AAS/AIAA 2019 (2019 AAS/AIAA Astrodynamics Specialist Conference) відбудеться в Портленді (США).

 

07 — 09 серпня — 10-та зустріч консорціуму з планетних кратерів (10th Planetary Crater Consortium Meeting) відбудеться у Флагстафі (США).

 

06 — 09 серпня — зустріч «Квазари в кризі» (Quasars in Crisis) відбудеться в Единбурзі (Великобританія).

 

05 — 09 серпня — конференція з сонячної геліосфери та міжпланетного середовища (SHINE) 2019 (Solar Heliospheric & Interplanetary Environment) відбудеться в Боулдері (США).

 

05 — 08 серпня — нарада з питань архівів астрономічних даних 2019 (Astronomical Data Archives Meeting 2019) відбудеться в Сіднеї (Австралія).

 

 

Липень 2019 року

 

28 — 30 липня — 6-а міжнародна конференція з космічної науки та комунікацій (IconSpace2019) відбудеться в Джохорі (Малайзія).

 

23 — 26 липня — конференція «Столітя астрофізичних струменів — спостереження, теорія і перспективи» (Conference: A Centenary of Astrophysical Jets - Observation, Theory and Future Prospects) відбудеться в Манчестері (Великобританія).

 

22 — 26 липня — 9-а Міжнародна марсіанська конференція (9th International Conference on Mars) відбудеться у Пасадені (Каліфорнія, США).

 

15 — 19 липня — 15-а міжнародна конференція про темну частину Всесвіту (15th International Conference on the Dark Side of the Universe) відбудеться в Буенос-Айресі (Аргентина).

 

15 — 17 липня — конференція «Астрономія в Україні — від археоастрономії до астрофізики високих енергій» відбудеться в Києві (Україна).

 

13 липня — Публічна зоряна вечірка Гріффітської обсерваторії відбудеться в Лос-Анджелесі (США).

 

08 — 12 липня — симпозіум 356 МАС «Всесвіт низької поверхневої яскравості» (IAU Symposium 355: The Realm of the Low Surface Brightness Universe) відбудеться на о. Тенеріфе (Іспанія).

 

07 — 11 липня — XIV Грецька астрономічна конференція (14th Hellenic Astronomical Conference) відбудеться у м. Волос (Греція).

 

05 — 07 липня — Бадландський фестиваль астрономії відбудеться в Національному парку Бадландс (Південна Дакота).

 

02 — 05 липня — 5-й міжнародний симпозіум щодо походження матерії та еволюцію галактик (5th International Symposium on Origin of Matter and Evolution of Galaxies, OMEG 15) відбудеться в Кіото (Японія).

 

01 — 05 липня — 25-й міжнародний симпозіум з частинок, струн та космології (25th International Symposium on Particles, Strings and Cosmology, PASCOS 2019) відбудеться в Манчестері (Великобританія).

 

 

Червень 2019 року

 

30 червня — 06 липня — симпозіум МАС 354 «Сонячні та зоряні магнітні поля — джерела та прояви» (Solar and Stellar Magnetic Fields — Origins and Manifestations) відбудеться в Копіапо (Чилі).

 

25 — 29 червня — конференція «Зворотній зв’язок та його роль у формуванні галактики» (Feedback and its Role in Galaxy Formation) відбудеться на о. Спеце (Греція).

 

24 — 29 червня — Європейський тиждень астрономії та наук про космос (European Week of Astronomy and Space Science) відбудеться в Ліоні (Франція).

 

24 — 28 червня — наукова конференція 2019 р. з астробіології (2019 Astrobiology Science Conference, AbSciCon) відбудеться у Вашингтоні (США).

 

23 — 28 червня — симпозіум МАС 353 «Динаміка галактик в епоху великих оглядів» (Galactic Dynamics in the Era of Large Surveys) відбудеться в Шанхаї (Китай).

 

19 — 22 червня — конференція «Супермасивні чорні діри — навколишнє середовище та еволюція» (Supermassive Black Holes — Enviroment and Evolution) відбудеться в Корфу (Греція).

 

17 — 19 червня — 11-й симпозіум МАС «Майбутні космічні дослідження Місяця, Марса і долі ― перетворення в міжпланетну цивілізацію» (The Future of Space Exploration Moon, Mars and Beyond Becoming an Interplanetary Civilization) відбудеться в Турині (Італія).

 

13 — 16 червня — Генеральна асамблея Королівського астрономічного товариства Канади 2019 (Royal Astronomical Society of Canada (RASC) 2019 General Assembly) відбудеться в Торонто (Канада).

 

10 — 13 червня — міжнародна конференція «Зіткнення та їх роль в еволюції життя» (Impacts and Their Role in the Evolution of Life) відбудеться у м. Таллберґ (Швеція).

 

09 — 13 червня — 234-й з’їзд Американського астрономічного товариства (234th Meeting of the American Astronomical Society) відбудеться в Сент-Луїсі, штат Міссурі (США).

 

04 — 08 червня — об’єднана конференція субрегіонального Європейського астрономічного комітету та Болгарського астрономічного товариства (Joint Conference of the Sub-Regional European Astronomical Committee (SPEAC) and the Bulgarian Astronomical Society (BgAS)) відбудеться в Софії (Болгарія).

 

03 — 07 червня — симпозіум МАС 356 «Виявлення ранньої еволюції галактик в епоху ALMA та JWST» (Uncovering Early Galaxy Evolution in the ALMA and JWST Era) відбудеться в Віана-ду-Каштелу (Португалія).

 

 

 

Травень 2019 року

 

31 травня— 03 червня — міжнародна венеріанська конференція 2019 (International Venus Conference 2019) відбудеться в Нісеко (Японія).

 

29—30 травня — Світовий конгрес з наук про Землю та навколишнє середовище (World Congress on Earth & Environmental Science) відбудеться в Сінгапурі.

 

28—30 травня — 1-а генеральна асамблея Європейського інституту астробіології (1st General Assembly of the European Astrobiology Institute) відбудеться в Лібліце (Чехія).

 

27—31 травня — Симпозіум МАС 351: Зоряні скупчення — від Молочного Шляху до раннього Всесвіту (IAU Symposium 351: Star Clusters — From the Milky Way to the Early Universe) відбудеться в Болонії (Італія).

 

26—30 травня — конференція «Тиждень Еддінгтона — від Ейнштейна та Еддінґтона до LIGO: 100 років гравітаційного відхилення світла» (Eddington at Sundy From Einstein and Eddington to LIGO: 100 Years of Gravitational Light Deflection) відбудеться на остріві Принсіпі (Сан-Томе).

 

22—23 травня — 7-а міжнародна конференція з наук про Землю, зміни клімату та космічних технологій (7th International Conference on Earth Science, Climate Change & Space Technology) відбудеться в Римі (Італія).

 

21—24 травня — 7-а міжнародна конференція «Космічні технології: сучасне та майбутнє» (7th International Conference Space Technologies: Present and Future) відбудеться у Дніпрі (Україна).

 

21—23 травня — Європейський місячний симпозіум 2019 (2019 European Lunar Symposium) відбудеться у Манчестері (Великобританія).

 

20—24 травня — 27-а міжнародна конференція з суперсиметрії та уніфікації фундаментальних взаємодій (27th International Conference on Supersymmetry and Unification of Fundamental Interactions) відбудеться в Корпус-Крісті (США).

 

20—23 травня — 14-й з’їзд міжнародного астрономічного консорціуму з високих енергій (14th International Astronomical Consortium for High Energy Calibration (IACHEC) Meeting) відбудеться у м. Канаґава (Японія).

 

14—17 травня — 63-й з’їзд Італійського астрономічного товариства: 20 років INAF, італійська астрономія між сьогоденням і майбутнім (63rd Meeting of the Italian Astronomical Society: 20 years of INAF, Italian Astronomy Between Present and Future) відбудеться в Римі (Італія).

 

14—16 травня — Симпозіум з нагоди 40-річчя телескопів зі сегментними дзеркалами (Multiple Mirror Telescope (MMT) 40th Anniversary Symposium) відбудеться в Тусоні (Аризона).

 

13—17 травня — конференція «Гамма спалахи та пов’язана астрофізика в епоху багатоканальної астрономії» (Gamma-Ray Bursts and Related Astrophysics in Multi-Messenger Era) відбудеться в м. Нанкін (Китай).

 

13—17 травня — конференція «Нові горизонти в планетарних системах» (New Horizons in Planetary Systems) відбудеться у Вікторії (Канада).

 

09—12 травня — 6-й міжнародний симпозіум з сильних електромагнітних полів і нейтронних зір (6th International Symposium on Strong Electromagnetic Fields and Neutron Stars, SMFNS 2019) відбудеться у Варадеро (Куба).

 

06—09 травня — перший міжнародний симпозіум з масивів телескопів Черенкова: вивчення високоенергетичного Всесвіту з МTЧ (1st International Cherenkov Telescope Array Symposium: Exploring the High-Energy Universe with CTA) відбудеться в Болонії (Італія).

 

06—08 травня — 5-й Карибський симпозіум з космології, гравітації, ядерної фізики та космічних променів (5th Caribbean Symposium on Cosmology, Gravitation, Nuclear and Astroparticle Physics, STARS 2019) відбудеться в Гавані (Куба).

 

 

Квітень 2019 року

 

22—26 квітня — конференція PHAROS 2019 «Багатоканальна фізика та астрофізика нейтронних зір» (PHAROS Conference 2019: The Multi-Messenger Physics and Astrophysics of Neutron Stars) відбудеться в Барселоні (Іспанія).

 

15—19 квітня — конференція «Квантова гравітація в Парижі» (Conference: Quantum Gravity in Paris) відбудеться у Франції.

 

14—19 квітня — симпозіум МАС 350 з лабораторної астрофізики (IAU Symposium 350 on Laboratory Astrophysics) відбудеться в Кембриджі (Великобританія).

 

04—06 квітня — 2-а міжнародна конференція з астрономії, астрофізики та астробіології (2nd International Conference On Astronomy, Astrophysics & Astrobiology) відбудеться в Окленді (Нова Зеландія).

 

02—04 квітня — Паризький тиждень космосу (Paris Space Week) відбудеться в Франції.

 

01—03 квітня — конференція «Ландшафт космічної астрофізики в 2020-х роках і надалі» (The Landscape of Space Astrophysics in the 2020s and Beyond) відбудеться у м. Потомак (США).

 

 

Березень 2018 року

 

30 березня — 02 квітня — 10-а міжнародна конференція з фізики високих енергій та астрочастинок (10th International Conference on High Energy and Astroparticle Physics, TIC-HEAP) відбудеться у м. Константіна (Алжир).

 

26—28 березня — Тиждень космічної науки (Space Science Week) відбудеться у Вашингтоні (США).

 

25—29 березня — конференція «Обсерваторія Ла Сілла — від часу заснування до майбутнього» (The La Silla Observatory — From the Inauguration to the Future) відбудеться в м. Ла-Серена (Чилі).

 

25—29 березня — конференція «Нова ера в багатоканальній астрофізиці» (The New Era of Multi-Messenger Astrophysics Conference) відбудеться в Ґронінґені (Нідерланди).

 

18—22 березня — конференція «Квантова гравітація і квантова інформація» (Quantum Gravity and Quantum Information) відбудеться в Женеві (Швейцарія).

 

18—22 березня — конференція «Життя і смерть галактик із зореутворенням» (The Life and Death of Star-Forming Galaxies) відбудеться в м. Перт (Австралія).

 

18—22 березня — 50-а місячна і планетна наукова конференція (50th Lunar and Planetary Science Conference, LPSC) відбудеться в м. Вудлендс (США).

 

12 березня — конференція «20-та річниця наукового дослідження з FORS» (20th Anniversary of Science Exploration with FORS) відбудеться в Ґархінзі (Німеччина).

 

11—13 березня — конференція «Великі огляди з малими телескопами — минуле, сьогодення і майбутнє» (Large Surveys with Small Telescopes — Past, Present, and Future, Astroplate III) відбудеться у м. Бамберґ (Німеччина).

 

04—08 березня — нарада «Машинне навчання та штучний інтелект в застосуванні до астрономії» (Machine Learning and Artificial Intelligence Applied to Astronomy) відбудеться в Лондоні (Великобританія).

 

04—08 березня — конференція «Пил Всесвіту» (Dusting the Universe) відбудеться в м. Тусон (США).

 

03—09 березня — конференція «До світла зір — кінець космічних темних віків» (Into the Starlight — The End of the Cosmic Dark Ages) відбудеться в м. Аспен (США).

 

 

Лютий 2019 року

 

26—27 лютого — конференція «Візії для настільних експериментів з темної матерії» (Visions for Table-Top Experiments on Dark Matter) відбудеться в Токіо (Японія).

 

25—28 лютого — міжнародний симпозіум «Останні досягнення у фізиці геліосфери шляхом прямих вимірювань недослідженої космічної плазми» (International Symposium: Recent Progress in Heliospheric Physics by Direct Measurements of Unexplored Space Plasmas) відбудеться в м. Нагоя (Японія).

 

19—21 лютого — перша конференція Європейського фізичного товариства з питань гравітації (1st European Physical Society Conference on Gravitation) відбудеться в Римі (Італія).

 

19—21 лютого — конференція 2019 р. «Великі дані з космосу (BiDS’19): перетворення даних на інформацію» (2019 Conference on Big Data from Space (BiDS'19): Turning Data into Insights) відбудеться Мюнхені (Німеччина).

 

18—20 лютого — засідання з теми «Швидкі радіосплески і нейтронні зорі, як їх можливі джерела» (Meeting: Fast Radio Bursts and Their Possible Neutron Star Origins) відбудеться в Амстердамі (Нідерланди).

 

14—17 лютого — щорічний з’їзд Американської асоціації сприяння розвитку науки (American Association for the Advancement of Science, AAAS) відбудеться у Вашингтоні (США).

 

12—13 лютого — колоквіуми «Наука для SKA» та «Обчислювальна техніка для SKA» (Science for SKA Colloquium/Computing for SKA Colloquium) відбудуться в Окленді (Нова Зеландія).

 

07—08 лютого — конференція «Жінки в космосі» (Women in Space Conference) відбудеться в Скоттсдейлі (США).

Астроблоги

  • МИ і ВСЕСВІТ

    Блог про наш Всесвіт, про дослідження його об’єктів астрономічною наукою. Читати блог

afisha 1